Canon Zoemini S Premium kit

Vyberte barvu:
ZDARMA pack 30ks papíru
!!! AKČNÍ CENA !!! (platí do 31.8.2021 nebo do vyprodání zásob)

Stylový instantní fotoaparát s tiskárnou, který je vybaven zrcátkem na selfie, kruhovým světlem a dálkovou spouští. Pomocí Bluetooth a aplikace Canon Mini Print můžete tisknout snímky ze svého smartphonu.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 890 Kč s DPH
2 388 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Objevte fototiskárnu Canon Zoemini S

Proměňte své vzpomínky v roztomilé dárečky pomocí stylového fotoaparátu Canon Zoemini S. Tiskněte okamžitě a vytvořte si instantní vzpomínku. Pořiďte dokonalé selfie díky integrovanému zrcátku a kruhovému světlu, připojte se prostřednictvím aplikace Canon Mini a získejte dokonalé skupinové fotografie pomocí dálkové spouště

- 8Mpx snímač
- Vytisknutí snímku za 50s
- Nalepovací fotografie s rozměry 2 × 3"
- Bluetooth 4.0, tisk z mobilního telefonu
- Kruhové světlo a zrcátko selfie

Parádní odrazy: zrcátko a kruhové světlo pro zachycení selfie, které můžete rovnou sdílet
Pochlubte se svými nejlepšími snímky z kapesního 8megapixelového fotoaparátu s tiskárnou. Toto zařízení se dokonale hodí pro fotografické nadšence. Díky kruhovému světlu a zrcátku můžete zachycovat dokonalé selfie, prostřednictvím aplikace Canon Mini Print dálkově pořizovat fotografie ze smartphonu a také okamžitě tisknout snímky s odlepovací zadní stranou.

Kombinace dokonalých snímků
Díky tomuto chytrému zařízení 2 v 1 můžete pořizovat a tisknout fotografie na jednom zařízení. Díky 8megapixelovému fotoaparátu, slotu na kartu Micro SD* a technologii Zink™ má model Canon Zoemini S vše, co potřebujete, abyste mohli kdekoli pořizovat fotografie.

Elegantní řešení
Tento fotoaparát s tiskárnou, který je dostupný v matně černé, perleťově bílé a růžovo zlaté barvě, je dokonalým přenosným společníkem, jelikož se snadno vejde do kapsy nebo tašky.

Selfie, o které se můžete podělit
Zrcátko umístěné na přední straně a kruhové světlo se starají o ohromující selfie a díky funkci dálkové spouště závěrky aplikace Canon Mini Print budou skupinové snímky hračka.

Chytré snímky
Pomocí Bluetooth a aplikace Canon Mini Print můžete tisknout snímky ze svého smartphonu a využívat velké množství skvělých filtrů a koláží. Aplikaci můžete také použít k naprogramování fotoaparátu pomocí přizpůsobitelných zvuků a nastavení samospouště pro zachycení dokonalých póz.

Tiskněte, odlepujte a přilepujte
Díky prostoru pro 10 listů tiskového papíru Zink™ odolnému proti roztržení s odlepovací zadní stranou můžete ty nejlepší snímky jednoduše vytisknout a ozdobit s nimi své věci.

Aplikace Canon Mini Print
Tiskárnu Canon Zoemini připojte ke svému mobilnímu telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Canon Mini Print, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů App Store a Google Play. Pořiďte vlastní snímky nebo je stahujte přímo ze služeb Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox nebo iCloud. Poté můžete přidat filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobit obrázek.

Fotografický papír Canon ZINK™
Papír ZINK je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, které reagují na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.

OBSAH BALENÍ - Vše, co potřebujete k fotografování, úpravám a vytisknutí.

  • Instantní fotoaparát s tiskárnou Canon Zoemini S od společnosti Canon (dostupný v matně černé, perleťově bílé a růžovozlaté barvě)
  • Kabel USB
  • Bezpečnostní list
  • Záruční list Evropského záručního systému (EWS)
  • Stručná úvodní příručka (karta)
  • Fotografický papír Canon Zink™ (10 listů) + 1 list papíru SMARTSHEET
  • Přídržný řemínek na zápěstí
  • Premium kit = pack 30 listů papíru ZDARMA

 

 

 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!