Canon RF 16mm f/2,8 STM

Canon LETNÍ CASHBACK 600kč
AKČNÍ CENA NA OMEZENÝ POČET KUSÚ platí do 30.6.22 nebo do vyprodání zásob !

Ultraširokoúhlý objektiv 16mm pro full frame bezrcadlovky Canon s bajonetem RF. Tento rychlý a cenově dostupný objektiv je skvělý pro vlogování, fotografování krajiny, architektury a astrofotografování.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
7 490 Kč s DPH
6 190 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon RF 16mm f/2,8 STM

S tímto rychlým a cenově dostupným ultraširokoúhlým objektivem řady EOS R se snadno dostanete do záběru. Tento plnoformátový objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 16 mm je skvělý pro vlogování, fotografování krajiny a architektury, astrofotografování a další.

Díky jasnému a širokoúhlému obrazu se snadno dostanete do záběru
Seznamte se s objektivem RF 16MM F2.8 STM. Jedná se o cenově nejdostupnější objektiv řady EOS R pro vlogování a další aktivity. Tento lehký a mimořádně kompaktní plnoformátový objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 16 mm pro ostré a čisté širokoúhlé záběry poskytne vašim snímkům a videím nový rozměr. Buďte s ním kreativní na každém kroku – od krajin, přes architekturu, až po astrofotografování. Můžete si ho dovolit nemít?

Ultraširokoúhlé záběry pro zachycení všech detailů
Díky ohniskové vzdálenosti 16 mm je plnoformátový objektiv RF 16MM F2.8 STM ultraširokoúhlý, takže je ideální pro vlogování a další kreativní tvorbu pro tvůrce obsahu, kteří fotografují interiéry a panoramata.

Plynulý a tichý motor STM je ideální pro natáčení videí
Motor objektivu STM nabízí pokročilé tiché zaostřování spolu se skvělou plynulostí. Při fotografování je rychlý a videím dodává úchvatný filmový vzhled.

Vysoká světelnost f/2,8 a kruhová clona
Objektiv RF 16MM F2.8 STM se pyšní vysokou světelností f/2,8 skvělou pro zajištění plynulého a jemného efektu bokeh a zvýraznění, což je skvělé jak pro krajiny se spoustou popředí, tak díky ovládání hloubky ostrosti i pro vlogování.

Nádherně kompaktní a lehký objektiv, který si můžete vzít kamkoli
Objektiv RF 16MM F2.8 STM váží jenom 165 g a na délku měří pouhých 40,1 mm1, takže jej můžete bez problému celý den nechat na fotoaparátu, anebo jej uložit do brašny s výbavou a použít při spontánních momentech kreativity.

Vynikající kvalita obrazu
Objektiv RF 16MM F2.8 STM je vybaven devíti optickými prvky v sedmi skupinách s jedním asférickým prvkem PMo pro věrné barvy a ostré kontrastní snímky – skvělé pro fotografování architektury a při cestování.

Dostaňte se blíž díky režimu oříznutí
Při natáčení v režimu oříznutí se objektiv RF 16MM F2.8 STM prakticky změní v druhý, širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 25,6 mm – to z něj činí ideální volbu pro tvůrce obsahu, kteří hledají více možností.

Bajonet: Canon RF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 16
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 43
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): EW-65C
Délka (mm): 40.1
Hmotnost (g): 165

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!