Canon PowerShot SX430 IS

 

Superzoom typu mini bridge s obrovským 45x optickým zoomem. Fotoaparát kompaktních rozměrů vynikající příjemnou ergonomií je ideálním společníkem pro rodiny toužící po přístroji, který umožňuje být co nejblíže všem výjimečným okamžikům.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon PowerShot SX430 IS patří mezi ty ultrazoomové fotoaparáty, které jsou současně nenápadné i elegantní. Nejnápadnějším prvkem, který pravděpodobně upoutá pozornost je zoomový objektiv. Nad ním je umístěn elektronický blesk a vlevo od něj je pogumované madlo (ukrývající v sobě akumulátor), díky kterému je držení fotoaparátu bezpečné i v nepříznivých podmínkách a je podobně pohodlné jako u těžších a větších DSLR.

3,0" LCD, rozlišení 230K

3,0" LCD monitor s rozlišením 230 000 bodů a širokým pozorovacím úhlem poskytuje ničím nerušený obraz i při fotografování nad hlavou či při prohlížení snímků ve více lidech. Režim jednoduché rady a tipy vám pomůže porozumět fotoaparátu a dosáhnout lepších výsledků.

Vysoká kvalita a obrovský zoom

Canon PowerShot SX430 zvládne zachytit každý důležitý okamžik v působivé 20Mpx kvalitě i natáčet filmy v rozlišení HD 720p. Zájemci o snímek z velké vzdálenosti jistě ocení objektiv o ohniskovém rozsahu 24–1080 mm a impozantní 45x optický zoom, který fotografy přenese do samého středu dění. Navíc ve spojení s technologií ZoomPlus zajišťující 90násobné přiblížení budou objektům svého zájmu ještě podstatně blíž. Fotoaparát je proto ideální i při snímání obtížných záběrů, a to při zachování plného rozlišení.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!