Canon PowerShot SX430 IS

 

Superzoom typu mini bridge s obrovským 45x optickým zoomem. Fotoaparát kompaktních rozměrů vynikající příjemnou ergonomií je ideálním společníkem pro rodiny toužící po přístroji, který umožňuje být co nejblíže všem výjimečným okamžikům.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 990 Kč s DPH
4 950 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon PowerShot SX430 IS patří mezi ty ultrazoomové fotoaparáty, které jsou současně nenápadné i elegantní. Nejnápadnějším prvkem, který pravděpodobně upoutá pozornost je zoomový objektiv. Nad ním je umístěn elektronický blesk a vlevo od něj je pogumované madlo (ukrývající v sobě akumulátor), díky kterému je držení fotoaparátu bezpečné i v nepříznivých podmínkách a je podobně pohodlné jako u těžších a větších DSLR.

3,0" LCD, rozlišení 230K

3,0" LCD monitor s rozlišením 230 000 bodů a širokým pozorovacím úhlem poskytuje ničím nerušený obraz i při fotografování nad hlavou či při prohlížení snímků ve více lidech. Režim jednoduché rady a tipy vám pomůže porozumět fotoaparátu a dosáhnout lepších výsledků.

Vysoká kvalita a obrovský zoom

Canon PowerShot SX430 zvládne zachytit každý důležitý okamžik v působivé 20Mpx kvalitě i natáčet filmy v rozlišení HD 720p. Zájemci o snímek z velké vzdálenosti jistě ocení objektiv o ohniskovém rozsahu 24–1080 mm a impozantní 45x optický zoom, který fotografy přenese do samého středu dění. Navíc ve spojení s technologií ZoomPlus zajišťující 90násobné přiblížení budou objektům svého zájmu ještě podstatně blíž. Fotoaparát je proto ideální i při snímání obtížných záběrů, a to při zachování plného rozlišení.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!