Canon EF-S 35mm f/2,8 Macro IS STM s LED světlem

Canon ZIMNÍ CASHBACK 1300kč

Kompaktní a lehký objektiv, ideální pro makrofotografii. Unikátní vestavěné LED podsvícení Macro Lite umožní zachytit ohromující makrosnímky s perfektním podsvícením.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
9 990 Kč s DPH
8 256 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon EF-S 35mm f/2,8 Macro IS STM je kompaktním, lehkým objektivem, který je předurčený k vytváření velkolepých makrofotografií. Je inovativním produktem od značky Canon. Jedná se o jedinečný objektiv s vestavěním LED podsvícením Macro Lite, které umožní zachytit ohromující makrosnímky s perfektním podsvícením.

Objektiv je určen pro fotoaparáty s APS-C snímačem (ekvivalent na APSC 56mm). Optická stabilizace si skvěle poradí s nežádoucím chvěním a pohybovou neostrosti.  Minimální zaostřovací vzdálenost je 13cm a díky takto krátké vzdáleností a úrovní zvětšení 1:1 je ideální pro odhalování drobných a složitých detailu na objektech.  
Díky kruhové cloně se sedmi lamelami a světelností f/2,8 objektiv vytváří nádherný bokeh, které vám perfektně oddělí fotografovaný objekt od okolí. Objektiv disponuje povrchovou úpravou Super Spectra, která eliminuje nežádoucí odlesky i závoj a zajišťuje tak věrný kontrast a perfektní barevné podání. 

Video tvůrci ocení tiché zaostřování, o který se stará technologie pohonu STM.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!