Canon EF 200mm f/2,0 L IS USM

 

Canon EF 200mm f/2,0 L IS USM

Dostupnost: na dotaz
DOPRAVA ZDARMA
164 090 Kč s DPH
135 612 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu Canon EF 200mm f/2,0 L IS USM

Střední teleobjektiv s vysokou světelností pro profesionály.

Objektiv EF 200mm f/2L IS USM je vysoce výkonný střední teleobjektiv pro profesionály. Vysoká světelnost f/2 zajišťuje optimální výsledky při fotografování v interiérech a při nízkém osvětlení.

Výhody

  • Konstrukce řady L
  • Vysoká světelnost f/2
  • 4kroková stabilizace obrazu Image Stabilizer s detekcí stativu
  • Povrchová úprava čoček Super Spectra
  • Fluoritové prvky a prvky UD objektivu
  • Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s plně manuálním zaostřením

Detailní vlastnosti objektivu EF 200mm f/2L IS USM

Konstrukce řady L

Objektiv EF 200mm f/2L IS USM zahrnuje nejvyšší standardy přesné optiky společnosti Canon. Řada L je vlajková loď společnosti Canon, která kombinuje vynikající kvalitu obrazu s výjimečnými možnostmi manipulace. Odolnost proti prachu a vlhkosti znamená ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Vysoká světelnost f/2,0

Vysoká světelnost f/2,0 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nízkém světle, aniž by bylo potřeba použít blesk. Vysoká světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti pro vytváření působivých portrétů.

4krokový stabilizátor obrazu (Image Stabilizer)

Čtyřkroková technologie kompenzace Image Stabilizer společnosti Canon umožňuje používat až 4krát nižší rychlost závěrky, aniž by byl obraz viditelně rozmazán. Automatická detekce pohybujícího se objektu automaticky vypíná stabilizátor obrazu Image Stabilizer ve vodorovném nebo svislém směru při sledování pohybujících se objektů. Detekce stativu automaticky vylepšuje funkci stabilizace obrazu Image Stabilizer při snímání s použitím stativu.

Povrchová úprava Super Spectra

Povrchová úprava Super Spectra pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a potlačit záblesky a stíny absorpcí světla odrážejícího se od interních prvků objektivu nebo digitálních senzorů EOS.

Fluoritové prvky a prvky UD

Pro optimální vizuální výkon obsahuje objektiv fluoritové prvky a prvky UD (ultra-low dispersion - ultranízký rozptyl) k eliminování chromatických aberací. Výsledkem jsou jasné a ostré snímky s vysokým kontrastem a výjimečnou kvalitou obrazu po celé ploše snímku.

Kruhová clona

Kruhová clona zajišťuje rovnoměrný bokeh (rozostření pozadí) - ideální pro izolování fotografovaných objektů nebo pro vytváření působivých portrétů.

Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s manuálním doostřením

Systém automatického zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM společnosti Canon využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychlý, přesný a téměř neslyšný provoz s vynikajícím ovládáním polohy. Plně manuální zaostřování s velkým kroužkem, který se během automatického zaostřování neotáčí, umožňuje fotografům okamžitě provádět ruční úpravy před pořízením snímku. Zahrnuje rovněž přednastavení zaostření, které se nachází již na objektivu EF 300mm f/2,8L IS USM a které umožňuje výběr a uložení určitého zaostření pro okamžité nastavení v případě potřeby.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!