Nikon DF-N1000

 

Nikon DF-N1000

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

  • Elektronický hledáček s vysokým výkonem: Externí elektronický hledáček s 2 359 000 pixely. Poskytuje obraz s vysokým kontrastem a rozlišením.
  • Přesná kompozice: hledáček zobrazuje přibližně 100 % obrazového pole a nabízí klíčové provozní informace. Umožňuje snadné pozorování klíčových nastavení fotoaparátu stejně jako monitor LCD nebo optický hledáček digitální jednooké zrcadlovky.
  • Pohodlné pozorování: hledáček nabízí 16mm předsunutí výstupní pupily okuláru a kruhový okulár s obrazem a pozorovacím komfortem ve stylu digitálních jednookých zrcadlovek. Hledáček rychle a pohodlně umístíte přímo před své oko po změně orientace fotoaparátu mezi orientací na výšku a na šířku, stejně jako při fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou vyšší třídy.
  • Dioptrická korekce: je součástí konstrukce hledáčku. Umožňuje nastavení v rozsahu −3 až +1 dpt v krocích po jedné dioptrii.
  • Snímač pohledu do hledáčku:automaticky aktivuje hledáček, když zvednete fotoaparát k oku. Snímač vypne hledáček, pokud jej nepoužíváte, a tím šetří kapacitu baterie fotoaparátu. Tlačítko umístěné na hledáčku umožňuje trvale zapnout elektronický hledáček nebo monitor LCD.
  • Bezpečné připojení: hledáček DF-N1000 lze připojit k multifunkčnímu portu pro upevnění příslušenství na vašem fotoaparátu Nikon 1 V3. Aretace zaručuje bezpečné uchycení elektronického hledáčku.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!