Nikon Coolpix W100 - backpack kit

Vyberte barvu:

Fotoaparát s vynikající odolností pod vodou, proti nárazu i mrazu. Je vybaven širokoúhlým objektivem, 13 Mpx CMOS snímačem i natáčením videa ve Full HD kvalitě. Pomocí technologie Bluetooth® low energy (BLE) udržuje trvalé spojení s chytrým telefonem nebo tabletem s možností okamžitého sdílení vašich fotek.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Sdílejte ihned své prázdninové radovánky pomocí vodotěsného fotoaparátu COOLPIX W100.
Tento přístroj můžete používat v hloubce až 10 m pod vodou1, je nárazuvzdorný2 při pádu z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do -10 °C a prachotěsný1, takže jeho konstrukce odolá všem nástrahám každodenního života.
Fotoaparát pořizuje vysoce kvalitní snímky a Full HD videosekvence se stereofonním zvukem, zatímco funkce SnapBridge automaticky přenáší pořízené snímky do chytrého zařízení pro snadné sdílení a archivaci. Jednoúčelová tlačítka a snadno použitelné uživatelské rozhraní usnadňují ovládání fotoaparátu a k dispozici je i speciální dětské menu.
COOLPIX W100 s 13,2 milionu pixelů umožňuje snadné fotografování libovolnému uživateli.

NIKON IMAGE SPACE:
- Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.

ODOLNOST ZARUČUJÍCÍ BEZSTAROSTNÉ POUŽÍVÁNÍ
- Tento fotoaparát je schopen odolat všem nástrahám každodenního života. Je vodotěsný1 do hloubky 10 m a nárazuvzdorný2 při pádu z výšky 1,8 m, takže není třeba se obávat jeho poškození pádem nebo potopením do bazénu. Přístroj odolává mrazu do -10 °C a je rovněž prachotěsný1, takže jej můžete mít bez jakýchkoli starostí vždy při sobě. Můžete tak jen odpočívat a užívat si zábavné fotografování – bez ohledu na to, mezi jaké uživatele se řadíte.

SNADNÉ SDÍLENÍ S FUNKCÍ SNAPBRIDGE:
Vaše vysoce kvalitní snímky z fotoaparátu Nikon rozjasní díky funkci Snapbridge za pouhé sekundy sociální sítě. Tato funkce využívá technologii Bluetooth® Low Energy (BLE) pro trvalé nízkoenergetické propojení fotoaparátu a až pěti chytrých zařízení. Snímky tak lze automaticky přenášet do telefonu nebo tabletu v okamžiku jejich pořízení. Stačí jen uchopit chytré zařízení a vaše snímky již jsou zde: snímky synchronizované během fotografování jsou automaticky převzorkovány na menší velikost pro snadné prohlížení, lze je upravovat v oblíbené aplikaci a rychle přenášet na sociální média. Pokud nechcete automaticky synchronizovat každý pořízený snímek, můžete pomocí jednoduchých ovládacích prvků manuálně synchronizovat vybrané snímky, resp. můžete přenášet snímky ve větších rozlišeních či synchronizovat videosekvence.
Nyní je k dispozici aplikace pro zařízení s operačním systémem Android. Aplikace pro operační systém iOS bude k dispozici v obchodě App Store® v srpnu 2016.

Specifikace:
- Počet efektivních pixelů: 13,2 milionu
- Obrazový snímač: 8,2mm (1/3,1˝) obrazový snímač CMOS
- Objektiv: Objektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem
- Ohnisková vzdálenost: 4,1 až 12,3 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 30 až 90 mm u kinofilmu a formátu FX)
- Světelnost: f/3,3 až 5,9
- Redukce vibrací: Elektronická redukce vibrací (videosekvence)
- Redukce pohybové neostrosti: Elektronická redukce vibrací (statické snímky)
- Automatické zaostřování: Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
- Monitor: 6,7 cm (2,7“) úhlopříčka. Monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
- Obrazové pole: Cca 96 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
- Obrazové pole (režim přehrávání): Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
- Ukládání dat – média: Paměťové karty SD, SDHC, SDXC, interní paměť (cca 22 MB)
- Systém souborů: Kompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
- Ukládání dat – formát souborů: Statické snímky: JPEG, Zvukové zprávy: WAV, Videosekvence: MP4 (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní AAC)
- Citlivost ISO: ISO 125 až 1 600
- Časy závěrky: 1/2 000 až 1 s, 25 s (při nastavení položky Přidat světelné stopy v položce Vybrat styl na možnost Noční obloha)
- Samospoušť: 10 s, samospoušť detekující úsměv 5 s (samospoušť pro autoportrét)
- Vestavěný blesk: Ano
- Pracovní rozsah blesku (přibližný): [W]: 0,3 až 3,1 m, [T]: 0,6 až 1,7 m
- USB: Mikrokonektor USB, Hi-Speed USB (nepoužívejte jiný kabel USB než model UC-E21), podpora přímého tisku (PictBridge)
- Výstup HDMI: Mikrokonektor HDMI (typ D)
- Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN): IEEE 802.11b/g (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)
- Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN): 2 412 až 2 462 MHz (kanály 1 až 11)
- Standardy Bluetooth: Specifikace Bluetooth verze 4.1
- Vodotěsné provedení: Ochrana ekvivalentní JIS/IEC třídy 8 (IPX8) (podle našich testovacích podmínek). Přístroj umožňuje fotografovat pod vodou v hloubce do 10 m po dobu 60 minut.
- Prachotěsné provedení: Ochrana ekvivalentní JIS/IEC třídy 6 (IP6X) (podle našich testovacích podmínek).
- Nárazuvzdorné provedení: Překonává naše testovací podmínky1 kompatibilní se standardem MIL-STD 810F, metoda 516.5 – Odolnost vůči nárazu
- Zdroje energie: Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
- Rozměry (Š × V × H): Cca 109,5 × 67 × 38 mm (bez výstupků)
- Hmotnost: Cca 177 g (včetně baterie a paměťové karty)

Dodávané příslušenství
- Poutko
- Lithium-iontová baterie EN-EL19
- Síťový zdroj/nabíječka EH-73P4
- Kabel USB UC-E21
- Štěteček BU-1


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!