Canon RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM

Kompaktní univerzální objektiv s rozsahem 24-105mm, určený pro full frame bezzrcadlovky Canon s bajonetem RF. Svým širokým rozsahem ohniskových vzdáleností představuje jedinečnou kombinaci flexibility a hmotnosti a umožňuje pokrýt široké spektrum fotografických situací v mimořádné obrazové kvalitě. Představuje proto ideální univerzální objektiv a je to všestranný společník na cesty.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 990 Kč s DPH
10 736 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní univerzální objektiv RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM, ideální pro fotografické nadšence, kteří rádi cestují. Svým širokým rozsahem ohniskových vzdáleností představuje jedinečnou kombinaci flexibility a hmotnosti ve své kategorii a umožňuje pokrýt široké spektrum fotografických situací v mimořádné obrazové kvalitě. Představuje proto ideální univerzální objektiv a všestranného společníka na cesty.

Zachyťte to nejlepší z každého dne
Užijte si všechny výhody plnoformátových fotoaparátů řady EOS R s všestranným a univerzálním objektivem s ohniskovou vzdáleností 24–105 mm a vestavěným optickým stabilizátorem obrazu, který zajistí stabilitu vašich snímků a videí.

Zpracování obrazu nové generace
Plnoformátová kvalita, vynikající optický stabilizátor obrazu s účinností 5 EV, rychlá a plynulá technologie automatického zaostřování a ovládání objektivu a zaostřování pomocí jednoho kroužku zajišťují intuitivní a uzpůsobené ovládání nastavení fotoaparátu.

Univerzální plnoformátová kvalita obrazu
Nenechte si ujít nic ze svého příběhu a zachycujte dechberoucí výhledy, nenápadné detaily, nápadité portréty a radostné okamžiky. Využijte režim Centre Focus Macro (Makrozáběr se zaostřením na střed) a pořizujte fotografie s minimální zaostřovací vzdáleností 13 cm, zaostřením na střed a 0,5násobným zvětšením a fotografujte z ruky díky optickému stabilizátoru s účinností 5 EV.

Skvělá volba pro pořizování fotografií a filmů
Sledujte objekty a dosáhněte plynulého a přirozeného zaostření při natáčení filmů díky tichému motoru STM, který z tohoto objektivu dělá ideální volbu pro pořizování úchvatných fotografií a videí.

Ideální objektiv pro každodenní použití
Jeden objektiv, avšak mnoho možností. Díky své kompaktní a lehké konstrukci vážící pouhých 395 g funguje jako praktický zoom, se kterým se můžete vydat vstříc plnoformátovému kreativnímu dobrodružství.

Bajonet: Canon RF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 105
Světelnost (f/): 4 - 7.1
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): EW-73D
Délka (mm): 88.8
Hmotnost (g): 395

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!